בבוקר יום ראשון, 18 בספטמבר 1999, ג'קלין סבורידו (20) וארבעת חבריה היו בדרכם הביתה ממסיבת יום הולדת. רג'י סטפני, שחקן פוטבול בן 18, היה בדרכו הביתה לאחר שתיית בירה עם חברים. ברחוב חשוך, בפרברי אוסטין שבטקסס, התנגשה מכוניתו של רג'י במכונית בה נסעו ג'קי וחבריה. שניים מהנפגעים במכונית בה היתה ג'קי נהרגו במקום ושניים אחרים פונו מהמכונית. למכוניתו של רג'י נגרם נזק בקדמת הרכב.

בתוך מספר דקות התלקחה המכונית בה שהתה ג'קי. ג'קי, שישבה לצידה של חברתה שנהגה במכונית ונהרגה, חולצה דרך חלון המכונית מצד הנהג עם כוויות על גבי יותר מ-60% מגופה ולמרות שאף אחד לא חשב שג'קי תשאר בחיים לאחר התאונה, היא שרדה. הכוויות בידיה היו חמורות מאד כך שרופאיה נאלצו לקטוע את אצבעות שתי ידיה. היא איבדה את שיערה, את שתי אוזניה, האף ועינה השמאלית ואת מרבית ראייתה. מאז התאונה ג'קי עברה 50 ניתוחים והיא אמורה לעבור עוד ניתוחים רבים עד לשיקומה. ג'קי משתמשת כיום ברגליה, שלא נפגעו כלל בתאונה, לביצוע מטלות היום-יום. רגליה הם האיבר היחיד שנותר בגופה שעדיין קיימת בו תחושה ובאמצעותן היא פותחת מגירות או חשה את טמפרטורת המים במקלחת.

ביוני 2001 נשפט רג'י סטפני באשמת הריגתם של שני חבריה של ג'קי תוך נהיגה בגילופין ונגזרו עליו שבע שנים מאסר ובנוסף תשלום של $20,000. במרץ 2005 נדחתה בקשתו של רג'י לשיחרור מוקדם מן הכלא.


לסיפור המלא (באנגלית)     PDF File


שיחת הטלפון שביצע רג'י למוקד 911 לדווח על התאונה:

מוקדנית: זה יכול היה להיות יותר גרוע
רג'י: זה יכול היה לא לקרות בכלל


ניתן לכתוב לג'קי כאן.


לדף הראשי   לדף הקודם

קישורים

קישורים